Energia ze słońca

Bestsolar

Fotowoltaika dla firmy

ENERGIA ZE SŁOŃCA DLA TWOJEJ FIRMY

Energia elektryczna w firmie jest często jednym z najważniejszych czynników kosztowych i jest strategicznym elementem prawie każdej firmy. Ceny energii w 2018 roku drastycznie wzrosły, a eksperci prognozują, że ceny nadal będą rosły 

Przy czym prognozy na kolejne lata 2020 do 2030  nie są optymistyczne. Ceny nadal mają rosnąć,   a ewentualnych obniżek polscy przedsiębiorcy mogą spodziewać się dopiero za kilkanaście lat, w okolicach 2035 roku, ale wyłącznie pod warunkiem, że wyłączone zostaną bloki węglowe oraz nastąpi spadek cen uprawnień do emisji CO².

 

Jak prognozują specjaliści z banku Credit Agricole, w 2020 roku ceny energii dla przedsiębiorstw wzrosną o 40 proc. W kolejnych latach ta tendencja  nie ulegnie zmianie, co jest złą informacją dla firm, które muszą liczyć się z utratą konkurencyjności. 

 

Najlepszym rozwiązaniem jest budowa elektrowni fotowoltaicznej, która pozwala na produkcję własnej energii i zapewnia niezależność energetyczną.

 

Korzyści wynikające z posiadania w firmie własnej elektrowni fotowoltaicznej

 

 

  • Niezależność energetyczna 
  • Duże oszczędności 
  • Konkurencyjność na rynku spowodowana redukcją kosztów za energię
  • Lepszy wizerunek firmy ( CSR – społeczną odpowiedzialność biznesu )
Image
bestsolar-logo-biale-300px.png

Dane kontaktowe:

Aleja Tysiąclecia 48,
59-700 Bolesławiec,
Telefon: 792 120 130
e-mail: biuro@bestsolar.com.pl


Polityka prywatności

Obserwuj nas

Na jakim terenie działamy?

Działamy na terenie następujących miast: Bolesławiec, Lwówek Śląski, Legnica, Jelenia Góra, Lubań, Nowogrodziec, Zgorzelec. W tych miastach i ich okolicach wykonujemy instalacje fotowoltaiczne, montujemy panele słoneczne. 

 

 

Copyright © 2024 Bestsolar. Profesjonalne systemy solarne.

Projekt & Wykonanie DesMedia