Energia ze słońca

Bestsolar Bolesławiec

Zostaw swój numer Skontaktujemy się z Tobą

Fotowoltaika dla domu i firmy - Bestsolar

Z roku na rok popularność fotowoltaiki w społeczeństwie wzrasta, co jest efektem nie tylko ciągłego rozwoju technologicznego, ale również obniżce cen paneli fotowoltaicznych. Te dwie rzeczy sprawiły, że oferowane systemy stały się dostępne praktycznie dla każdego, dlatego też liczba osób zainteresowanych zakupem paneli słonecznych systematycznie rośnie, w tym także klientów chcących korzystać z naszych usług na Dolnym Śląsku.

Przygotowana oferta

Zarówno dla gospodarstw domowych, jak i przedsiębiorstw możemy zaoferować sprzedaż obejmującą panele słoneczne, inwertery, ale także zabezpieczenia AC/DC. Nasze kompleksowe usługi zakładają również doradztwo w zakresie wyboru optymalnej opcji dla Państwa budynku, a także fachowy montaż zakupionego sprzętu. Solary są aktualnie tym bardziej atrakcyjną opcją, że istnieje kilka źródeł uzyskania dofinansowania ich zakupu oraz instalacji, przede wszystkim w ramach programów rządowych, a także ulg podatkowych. Fotowoltaika to świetny wybór i oszczędność pieniędzy, dlatego warto zdecydować się na to już teraz.
bestsolar-logo-biale-300px.png

Dane kontaktowe:

Aleja Tysiąclecia 48,
59-700 Bolesławiec,
Telefon: 792 120 130
e-mail: biuro@bestsolar.com.pl


Polityka prywatności

Obserwuj nas

Na jakim terenie działamy?

Działamy na terenie następujących miast: Bolesławiec, Lwówek Śląski, Legnica, Jelenia Góra, Lubań, Nowogrodziec, Zgorzelec. W tych miastach i ich okolicach wykonujemy instalacje fotowoltaiczne, montujemy panele słoneczne. 

 

 

Copyright © 2024 Bestsolar. Profesjonalne systemy solarne.

Projekt & Wykonanie DesMedia